Hakkımızda

Kişisel ve Kurumsal Organizasyonlar düzenleyen, çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren Reklam Tanıtım Organizasyon ve Yapım şirketidir.

8 Yılı aşkın bir iş tecrübesiyle yönetilen Face in Cast Agency bugün yaptığı işler ile bir çok alanda zengin kadrosuyla hizmet üretmekte ve çözüm ortakları ile çalışmalar yapmaktadır. Kişisel ve Kurumsal Organizasyonlar düzenleyen, çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren Reklam Tanıtım Organizasyon ve Yapım şirketidir.

Yaptığı işlerin ekip olarak haklı gururunu yaşayan Face in Cast yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Bizler hizmet sunduğumuz kişisel ve kurumsal firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz.

Ülkemizin ekonomik gelişiminde ve Avrupa Birliğine doğru atılacak adımlarda Türk iş dünyasının çağdaşlığa tanıklık etmesi anlamında hazır olmayı, modern, profesyonel, şeffaf kurumsal alt yapısı ile Reklâm, Tanıtım ve Organizasyon sektöründe Lider Ajans olmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız. Face in Cast olarak yeni görüşler yeni atılımlar başlatmak istiyoruz. Reklam tanıtım ve organizasyonlarınızda A dan Z ye tüm hizmetleri bir çatı altında sunarak, ürün veya hizmetin, ihtiyaç duyulan her noktada yayılımını temin ederek çözümler sunmaktayız. Çözümlerimiz sayesinde; İsletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, basarili bir biçimde değişimi bizimle yaşamalarını amaçlamaktayız. Kararlıyız , çünkü yaptığımız işin bilincindeyiz.